Geniş filo ağımız ile sizlerleyiz

Geniş filo ağımız ile sizlerleyiz

Gübür Rent A Car Geniş filo ağımız ile sizlere en iyi şekilde hizmetimizi sunmaktayız, birbirinden kaliteli ve ekonomik araçlarımız sizlere yakıt tasarrufu sunarken aynı zamanda da konforu ile de en iyi yolculuğu sunacaktır.

Bu araçlarımızı sizler için piyasanın oldukça altında kiralama hizmetini sağlamaktayız. Erdemli rent a car olarak halkımıza uygun fiyata araç kiralayarak onların yolculuklarını en iyi şekilde sağlamaktayız. Günlük, haftalık ve aylık olarak araçlarımızı kiralayabilirsiniz, sitemiz içerisin de liste halinde bu araçlar sizlere sunuldu ve dilediğiniz model, marka da ki aracı sitemiz üzerinden seçerek rezervasyon yapabilirsiniz.

Erdemli ve civar ilçelerin de aynı zamanda da şehir dışında da kullanabileceğiniz tüm araçlarımız klimalıdır ve sizlere en iyi konforu sağlamaktadır. Uygun fiyata sigortalı bir şekilde bu araçlarımıza sahip olabileceksiniz, özellikle de mersin yaz aylarında oldukça sıcak olduğu için tüm araçlarımız da klima bakımlarını ve genel bakımları düzenli olarak yapmaktayız.

Sizleri yarı yolda bırakmayacak olan kaliteli araçlarımız sayesin de en iyi şekilde yolculuğun keyfini çıkartacaksınız. Firmamız Erdemli oto kiralama tüm araçların bakımlarını düzenli olarak yapmakta ve sizlere en iyi seyir keyfini sunmak adına modeli yüksek konforlu araçları temin etmektedir. Geniş filo ağımız sayesinde sizler manuel, otomatik vites gibi araç seçimlerini yapabilir aynı zamanda da dizel ve benzin alternatiflerini de bulabilirsiniz.

Dilediğiniz konforlu araç modellerini sitemiz içerisin de seçerek rezervasyon yapabilirsiniz, tüm rezervasyon işlemleri 1 ila 3 gün arasında seyir etmektedir, haftalık ve aylık kiralamak isteyenler için de en üstün fiyat indirimimizi sunmaktayız. Sizler seyahat halindeyken aracımız da yer alam GPRS sayesinde seyir halinde ki tüm olası sorunları gözlemleyebilmekteyiz. Bu anlamda da başınıza gelecek olan tüm olası sorunlardan anında haberdar oluyoruz ve müdahale ediyoruz.

Firmamız da yer alan tüm araçlarımız son modeldir ve teknolojinin en iyi hallerini sunmaktadır. Özellikle de yakıt konusunda oldukça cimri araçlarımız sizlerin seyahatinizde ki en iyi tasarrufu sağlamaktadır. Bu anlamda da sizler artık daha iyi bir şekilde araçlarımızla seyahat edebilecek ve en az yakıt tüketimi ile birlikte de daha ucuz bir şekilde yolculuğunuzu tamamlayacaksınız.

Sitemiz içerisin de tüm araç modellerimiz özellikleri ile birlikte yazmaktadır ve Erdemli araç kiralama olarak sizlere en uygun fiyatları sunmaktayız. Araç modellerimizin özellikleri ile birlikte günlük, haftalık ve aylık fiyatlandırmalar da yazmaktadır. Sizler bu fiyat tablosuna göre hangi araca ne kadara kiralayacağınızı gözlemleyebileceksiniz.

Şeffaf ticaret anlayışımız ve geniş filo ağımız ile sadece Erdemli ’ye değil civar ilçelere de en iyi şekilde hizmetimizi sunmaktayız. Sitemiz üzerinde yer alan rezervasyon alanından ya da iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak aracı rezerve edeceğiniz tarihi belirleyebilir ve en uygun fiyata bu modelli araçlar ile seyahat edebilirsiniz.