Gübür rent a car filo hizmetleri

Gübür rent a car filo hizmetleri

Erdemli Oto kiralama

Gübür rent a car olarak sadece Erdemli halkına değil Mersin ve Adana olmak üzere illerimizin genelin de sizlere hizmet sunmaktayız. Özellikle de filo kiralama alanında ki bu hizmetimiz sayesinde şirketlerin üzerinde ki yükü hafifletmekte ve son model araçlarımız ile sizlere transfer hizmetlerimizi de sunmaktayız.

Araçlarımızın tamamı periyodik bakımlardan geçmektedir ve sizlere yakıt cimrisi olarak en iyi tasarrufu sunmaktadır. Böylelikle de sizler de artık seyahatte daha fazla yakıt yakmayacak ve en tasarruflu şekilde araç kiralama hizmetinizi almış olacaksınız. Araçlarımız yolda bırakmayacak ve olası tüm sorunlarda sizlere bir telefon kadar yakınız. Herhangi bir cezai işlemleri mevcut değildir, trafikte sorunsuz bir şekilde şehir içi ve şehirlerarası ulaşımı sağlayacaktır.

Esnek kiralama koşuları ve en uygun fiyat garantisi ile sizlerin de artık özel aracınız olacak ve seyahatinizi otobüsle ya da uçakla yapmak zorunda kalmayacaksınız. Türkiye’nin her yerine göndereceğimiz geniş filo ağımız sayesin de artık yolculuklarınız daha keyifli hale gelecektir. Üstelik en uygun fiyata sitemiz içerisin de çevrimiçi rezervasyon ayrıcalığını elde edeceksiniz. 90 TL gibi oldukça uygun rakamlardan başlayan son model araçlarımız sayesinde artık sizler de seyahatiniz de konforu elde ederken uygun fiyata araç kiralama ayrıcalığını da yaşamış olacaksınız.

Transfer Hizmeti

Erdemli rent a car farkı sayesin de sizlere Vip hizmetler de sunulmaktadır, ister havaalanı ister otogar transfer hizmetimiz sayesinde otobüs ve dolmuşlarla uğraşmak zorunda kalmadan kendi özel aracınızla bu transfer hizmetini almış olacaksınız. Erdemli araç kiralama hizmetinden en uygun fiyata yararlanmak için sizler de hemen sitemize giriş yapın ve çevrimiçi rezervasyon ayrıcalığını elde edin, dilerseniz de cep telefonumuzu arayarak bu hizmet hakkında detaylı bilgileri de alabilirsiniz.

Aynı zamanda da sitemiz de yer alan iletişim panelini kullanarak veya bizlere mail göndererek de bu muhteşem araçlarımız ile seyahat etme ayrıcalığını sizler de elde edin. Yakıt cimrisi araçlarımız ile daha tasarruflu bir şekilde seyahat edebilecek ve kendinize özel Vip hizmetlerden de yararlanmış olacaksınız. Erdemli oto kiralama firmamız ile tüm bu hizmetleri elde etmek için hemen bizler ulaşın ve tercih etmiş olduğunuz araç modelini bizlere bildirin. İster benzinli ister dizel araçlarımız hem manuel hem de otomatik vites olarak sizlerin isteğine göre seyahatiniz de eşlik edecektir.

Esnek kiralama koşulları ve uygun fiyat garantisi sayesinde tasarruflu bir şekilde bu seyahatlerinizi kendi özel aracınızda ki keyfi elde edeceksiniz ve herhangi bir sorun yaşamadan yolculuğun tadını çıkartacaksınız. Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte de turizm alanında ki gelişimi sağlamak adına Vip transfer hizmetlerimizi de en uygun fiyata çekmiş bulunmaktayız. Şirketlere özel filo ağımızı da en uygun fiyatlara sunarak daha tasarruflu bir şekilde araç kiralama alanını oluşturmaktayız.