Erdemli oto Kiralama

Erdemli oto Kiralama

Firmamız bünyesin de yer alan tüm araçlarımız da yakıt tasarrufu sizlerin her zaman öncülüğü olacaktır ve bu anlamda da tüm yolculuklarınız da sizler de daha az yakıt yakarak bütçenizi sarsmayacak şekilde seyahatlerinizi gerçekleştireceksiniz. Araçlarımızın özellikle de bakımlarını daimi olarak yapıyoruz ve yolda herhangi bir sorun teşkil etmemesi için düzenli periyodik bakımlardan geçiriyoruz. Sizler sadece yakıtınızı yüklüyorsunuz ve seyahatinize devam ediyorsunuz, bizler sizin için olası tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz.

GPRS ile takip sistemimiz sayesinde de yolda olası sorunlar da anında bizlere bilgi geliyor ve bu zorlu anlarınızda da sizin yanınızda oluyoruz. Daimi olarak irtibatta kalıyoruz ve seyahatiniz boyunca tüm olası sorunlar da birlikte çözüm odaklı çalışıyoruz. Araçlarımız son teknolojiye sahiptir ve yakıt tasarrufunun yanı sıra aynı zamanda da konforlu bir yolculuğu sizlere vaat edecektir.

Erdemli oto kiralama firmamız sayesin de tüm Erdemli halkı bu konforlu ulaşımı elde edecektir, aynı zamanda da civar ilçeler ve illere de araç gönderimlerimiz yer almaktadır. Sitemiz içerisinde yapacağınız rezervasyon sayesin de artık en kısa süre içerisin de kendi aracınıza sahip olacak ve seyahatlerinizi daha iyi bir şekilde elde edeceksiniz. İster günlük ister haftalık isterseniz de aylık olarak kiralama hizmetimizden yararlanacaksınız.

Güler yüzlü personelimiz sayesinde sizlere daima hizmet vermekteyiz ve Erdemli araç kiralama 7/24 sizlere bir telefon kadar yakınız. Sitemiz içerisinde rezervasyon yapabildiğiniz gibi telefon numaralarımızdan da bizlere ulaşarak dilediğiniz saatte araç kiralayabilirsiniz. Havaalanı transfer hizmetimizden otogar transfer hizmetimize kadar birçok Vip koşulları da elde edebilirsiniz. Özellikle de turizmin açılması ile birlikte Kızkalesi transfer işlemlerimiz de yer almaktadır, sizler geleceğiniz saati bizlere bildirerek ister havaalanından ister otogardan sizleri karşılamaktayız otelinize kadar eşlik etmekteyiz.

Erdemli Oto Kiralama Gübür Rent a Car Hemen bizleri arayın bu ayrıcalıklı hizmetten sizler de yararlanın, aracınızı ayağınıza kadar getirelim ve sizleri birçok zorluklardan kurtaralım. Araçlarımız şehir içi olduğu gibi şehirlerarası ulaşım içinde sizlerin emrindedir, herhangi bir kullanım kilometre sınırımız yer almamaktadır. Sizlere daha konforlu bir seyahat sunmak için tüm kurallarımızı esnek hale getirdik ve sizlerin rahatlığı için çalışmalarımızı sergilemekteyiz.

Erdemli rent a car sitemize hemen sizler de giriş yapın Online rezervasyon alanından aracı alacağınız tarihi ve teslim edeceğiniz tarihi belirleyerek dilediğiniz gibi rezervasyon yapabilirsiniz. Tüm fiyatlarımız sitemiz içerisin de her model aracın bilgileri alanında yazmaktadır. Bütçenize uygun konforlu araçlar ile seyahat etme ayrıcalığını sizlerde elde edin. İster manuel vites ister otomatik vites her bütçeye uygun son model araçlarımız yer almaktadır, üstelik tüm araçlarımızın bakımları tamamlanmış ve yakıt cimrisi haline getirilmiştir. Benzinli ve dizel olmak üzere tüm araçlarımız da yakıt tasarrufu sunulduğu gibi en iyi konforu da sizlere sunmaktadırlar, böylelikle de seyahatleriniz daha keyifli hale gelecektir